Mahlerstraat 20
3131SH Vlaardingen
€ 275.000,- k.k.3131SH Vlaardingen
€ 275.000,- k.k.**Vanwege grote interesse is er momenteel een stop op nieuwe bezichtigingen voor deze woning**
Ben je op zoek naar een mooi afgewerkte eengezinswoning met moderne keuken en badkamer in een rustige, kindvriendelijke woonwijk en dicht bij het centrum van Vlaardingen? Dan is deze sfeervolle woning precies wat je zoekt! Nieuwsgierig? Dat begrijpen wij! Kijk dus snel verder naar de foto's en maak een afspraak voor een persoonlijke bezichtiging! Wij laten deze mooie woning graag aan je zien!
Bel of mail voor een afspraak! Wij zijn alle dagen van de week bereikbaar!
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie.
Indeling
Begane grond:
De woning heeft een nette entree die toegang biedt tot de hal. Hier vind je een modern betegeld toilet (2021), de trapopgang, en een handige trapkast voor extra opbergruimte. De hal biedt verder toegang tot de woonkamer.
De woonkamer is voorzien van een mooie PVC-vloer en strakke wandafwerking. Door de grote raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde komt er veel natuurlijk licht naar binnen. Via de achterdeur in het verlengde van de keuken kun je de tuin betreden.
De open keuken (2021) is in uitstekende staat en is uitgerust met een 4-pits gaskookplaat met recirculatie afzuigkap, combi-oven, vaatwasser, koelkast met vriesvak en veel kastruimte. Het open karakter van de keuken zorgt ervoor dat je gemakkelijk met gasten kunt praten terwijl je kookt.
Achtertuin:
De achtertuin van 27 m² is voorzien van grind en een vrijstaande stenen berging met daarin het achterom. Het is een fijn en beschut plekje om te genieten van het buitenleven.
Eerste verdieping:
Op de eerste etage vind je de overloop, twee slaapkamers, de badkamer en het washok. De overloop, de slaapkamers en het washok zijn voorzien van een nette laminaatvloer en strakke wand- en plafondafwerking. De slaapkamers liggen aan de voor- en achterzijde van de woning en hebben grote raampartijen, waarbij het lichtinval een prettig ruimtelijk gevoel geeft. Het washok biedt voldoende ruimte voor de wasmachine en droger.
De moderne badkamer (2021) is compleet vernieuwd en heeft een inloopdouche, een heerlijk ligbad, een wastafelmeubel en mechanische ventilatie. De badkamer is keurig betegeld en voorzien van inbouwspots.
Tweede verdieping:
Via een vlizotrap kom je op de ruime bergzolder. De zolder biedt veel bergruimte en is voorzien van de opstelling van de Cv-installatie (Remeha 2021).
Bijzonderheden:
- Zorgvuldig onderhouden woning
- Keuken, badkamer en toilet 2021
- Oplevering augustus
- Erfpacht: €18,84 per jaar
- Alle renovaties in 2021 uitgevoerd
Wacht niet te lang en neem snel contact met ons op voor een bezichtiging!
We gaan berekenen hoe u uw huis het beste kunt financieren. Dit is afhankelijk van uw inkomen, vermogen, en natuurlijk de woning die u wilt kopen.