Baarlosestraat 100
5923AP Venlo
€ 400.000,- k.k.5923AP Venlo
€ 400.000,- k.k.Ruime hoekwoning op steenworp afstand van het centrum van Blerick!
In deze ruime hoekwoning geniet je onder andere van een lichte woonkamer, een grote dichte keuken met eiland, 3 slaapkamers, een grote badkamer, een vliering t.b.v. extra bergruimte en een geheel omheinde achtertuin met brede poort. De gehele begane grond is voorzien van vloerverwarming.
Het centrum van Blerick en diverse supermarkten liggen allemaal op zeer korte afstand. De uitvalswegen zijn binnen 5 autominuten te bereiken en het centrum van Venlo ligt op slechts 10 autominuten afstand.
Begane grond
De begane grond is geheel voorzien van een doorlopende tegelvloer met vloerverwarming. In de hal is de meterkast aanwezig.
In de grote woonkamer (ca. 50m²) is een fijne natuurlijke lichtinval door de vele ramen. Schuifdeuren met glas-in-lood bieden toegang tot de keuken. In de keuken (ca.13m²) staat een groot eiland. Verder zijn er een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, oven en vaatwasser aanwezig. Een loopdeur biedt toegang tot de bijkeuken die is voorzien van de witgoedaansluiting en cv-ketel. Vanuit hier biedt een loopdeur toegang tot de tuin.
Het toilet is voorzien van een wastafel met meubel, een bidet en raam. In het midden van de woning bevindt zich de grote hal met brede trap naar de 1ste verdieping.
1ste verdieping
De grote overloop is voorzien van een houten vloer (doorlopend). Vanuit hier zijn een vliering, de 3 slaapkamers (ca. 7m², 12,5m² en 23m²) en de badkamer bereikbaar.
Alle slaapkamers zijn voorzien van dezelfde houten vloer. Twee slaapkamers hebben een dakkapel. In de badkamer (ca. 8m²) zijn een grote douche, wastafel + meubel, toilet, designradiator en mechanische ventilatie aanwezig. Er ligt een tegelvloer en het raam zorgt voor voldoende daglicht.
Vliering
Bergvliering bereikbaar door middel van een vlizotrap vanuit de overloop op de 1ste verdieping.
Tuin
De geheel omheinde achtertuin is betegeld en voorzien van een grote brede poort als vrije achterom. In de berging zijn elektra, water en verwarming aanwezig.
Bijzonderheden
- De trap naar de 1ste verdieping is extra breed. Daarnaast is de woning ook voorzien van brede deuren.
- De begane grond is voorzien van vloerverwarming.
- Houten kozijnen met dubbel glas.
We gaan berekenen hoe u uw huis het beste kunt financieren. Dit is afhankelijk van uw inkomen, vermogen, en natuurlijk de woning die u wilt kopen.