Sinds 1 januari 2025 vormen VBO en VastgoedPro samen Vastgoed Nederland. Binnenkort zichtbaar op onze website.
nieuw beschikbaar

Grote Sloot 328

1751LK Schagerbrug

€ 425.000,- k.k.
Type woning Eengezinswoning
Woonoppervlakte 94 m2
Aantal kamers 5
Aangeboden sinds 16 april 2025

Omschrijving

**Wonen aan de geliefde Grote Sloot in Schagerbrug**

Bent u op zoek naar een charmant en goed onderhouden half vrijstaand woonhuis op een prachtige locatie? Dan is dit uw kans! Dit sfeervolle huis met garage aan de geliefde Grote Sloot heeft alles in huis voor comfortabel en gezellig wonen.

Bij binnenkomst wordt u verwelkomd in een sfeervolle woonkamer met de karakteristieke punterker waar deze woning om bekend staat, een knusse openhaard, perfect voor lange winteravonden. De moderne open keuken biedt alle gemak om heerlijke maaltijden te bereiden. Daarnaast beschikt de woning over een lichte tuinkamer met openslaande deuren, welke toegang geven tot de diepe, privacy volle achtertuin. Hier kunt u in alle rust genieten van het buitenleven. Als kers op de taart is er voor extra bergruimte of hobbyprojecten een grote vrijstaande garage met een zolderverdieping, ideaal voor al uw wensen.

Kortom, een unieke kans om te wonen op een geliefde locatie met volop ruimte, sfeer en comfort. Kom snel kijken en laat u verrassen door deze prachtige woning!

Indeling:

Begane grond
Entree, hal, lichte woonkamer met punterker, open haard en schuifpui naar de tuinkamer. Open keuken met diverse inbouwapparatuur zoals: Koelkast, vrieskast, 4-pits inductie kookplaat, vaatwasmachine en afzuigkap. Bijkeuken met opstelling voor de wasmachine en droogautomaat. Verwarmde tuinkamer met lichtkoepel en openslaande deuren naar de achtertuin.

Eerste verdieping
Overloop, vaste kast met CV-ketel opstelling (2019), ruime voor slaapkamer met wastafel en inbouwkast en slaapkamer aan de achterzijde. Badkamer met douche, bad, toilet en wastafel.

Tuin
Diepe achtertuin gelegen op het zonnige zuidoosten. De tuin is met liefde aangelegd en onderhouden en het is hier dan ook heerlijk vertoeven. In de zomer altijd wel een schaduw of zonnig plekje te vinden. Aan de achterzijde een hele ruime garage met extra verdieping (de bovenverdieping is geïsoleerd en leent zich uitstekend als hobby ruimte) en elektrische garagedeur (2023).
Via een steeg met poort kunt u ook langs de zijkant van de woning naar de Grote Sloot.

Interesse gewekt? Maak vandaag nog een afspraak voor een bezichtiging. Uw nieuwe thuis wacht op u!

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht
Vraagprijs
€ 425.000,- k.k.
Status
beschikbaar
Aangeboden sinds
16 april 2025
Aanvaarding
in overleg
Oppervlakten en inhoud
perceeloppervlakte
233 m²
Woonoppervlakte
94 m²
Overige inpandige ruimte
3 m²
Externe bergruimte
35 m²
Inhoud
320 m³
Bouw
Soort
woonhuis
Soort woonhuis
eengezinswoning
Type woonhuis
halfvrijstaande woning
Soort bouw
bestaande bouw
Bouwjaar
1960
Soort dak
zadeldak
Indeling
Badkamervoorzieningen
Aantal kamers
5
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
3
Voorzieningen
schuifpui
Garage
Soort garage
vrijstaand steen
Voorzieningen
voorzien van elektra
Capaciteit garage
1
Buitenruimte
Ligging
aan vaarwater
Achtertuin
100 m² (20 m diep en 5 m breed)
Ligging achtertuin
zuidoost
Energie
Energielabel
E
Isolatie
dakisolatie, muurisolatie, dubbel glas
Verwarming
c.v.-ketel
Warm water
c.v.-ketel
C.V.-ketel
Atag (combiketel) uit 2019 in eigendom
Parkeergelegenheid
Soort parkeergelegenheid
openbaar parkeren

Locatie

Plattegronden

Financiering

Droomhuis gevonden?

We gaan berekenen hoe u uw huis het beste kunt financieren. Dit is afhankelijk van uw inkomen, vermogen, en natuurlijk de woning die u wilt kopen.