Vereniging voor makelaars en taxateurs QR code
Esdoornstraat 164
Esdoornstraat 164 Esdoornstraat 164 Esdoornstraat 164 Esdoornstraat 164

Esdoornstraat 164

's-Gravenhage 2565HW

Verkoopmakelaar

RE/MAX City Makelaardij Zoutmanstraat 47
's-Gravenhage 2518GM
  • 070-2170271
  • city@remax.nl
  • www.remax-city.nl
Type woning Bovenwoning
Woonoppervlakte 100 m2
Aantal kamers 4
Aangeboden sinds 9 april 2025

Omschrijving

Dit ruime dubbelbovenhuis met 3 grote slaapkamers en ruime balkons midden in de gewilde Bomenbuurt van Den Haag zal gemoderniseerd moeten worden.
Schrikt u niet van het maken van woningaanpassingen? Misschien ook meteen een achtergevelverlening, dakopbouw of een groot dakterras te willen creëren? Dit ruime appartement wacht dan op u.

De Esdoornstraat is een rustige zijstraat van de gezellige winkelstraat de Fahrenheit. Deze buurt staat bekend om zijn sfeer, groen en gezelligheid. Ideaal voor gezinnen die op zoek zijn naar een kindvriendelijke omgeving met alle voorzieningen in de nabijheid.

Indeling:
Open portiektrap naar de 1ste etage; Entree woning met hal; Toilet met waterfonteintje; toegang tot de ruime lichte woonkamer met hoekhaard en aan de achterzijde de half open keuken; De keuken heeft diverse inbouwapparatuur; Toegang tot het ruime zonnige achterzijde terras (13,2m2);

De 2de etage is bereikbaar met een wenteltrap vanuit de woonkamer; Ruime overloop; 3 ruime slaapkamer en grote badkamer.
Tevens op deze etage is een ruime achterzijde balkon ( 7,6m2).

Er is recent een MJOP rapport opgesteld door een bouwkundige. Dit geeft u een goed inzicht de bouwkundige staat.

Enthousiast? Maak een bezichtigingsafspraak met de makelaar, vraag naar Marchel.

Bijzonderheden:
• Bouwjaar: 1925
• Grond: eigen grond
• VVE: recent opgericht
• VVE maandelijkse bijdrage: euro 208.72
• VVE aandeel: 1/5
• VVE MJOP: aanwezig
• VVE Opstalverzekering: aanwezig
• Overdracht: in overleg
• Notaris keuze aan koper mits kantoorhoudende in Den Haag
• Een ouderdoms- en materiaalclausule zal worden opgenomen
• Oplevering in overleg;
• Ouderdomsclausule en materiaalclausules van toepassing.
• Niet bewonend clausule van toepassing

Wij hebben deze informatie, zoals u van ons mag verwachten, met veel zorg samengesteld. Toch komt het in uitzonderlijke gevallen voor dat blijkt dat de informatie niet volledig is. Daarom aanvaarden wij, als verkopend makelaar, geen aansprakelijkheid voor de juistheid en/of volledigheid ervan. Wat betekent dat er geen rechten ontleend kunnen worden aan de vermelde gegevens. We verstrekken u deze informatie om u uit te nodigen voor het plannen van een bezichtiging en het doen van een bod onder voorbehoud en gunning.

Toelichtingsclausule NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Kenmerken

Overdracht
Vraagprijs € 499.500,- k.k.
Status beschikbaar
Aangeboden sinds 9 april 2025
Aanvaarding per direct
Oppervlakten en inhoud
perceeloppervlakte 393 m²
Woonoppervlakte 100 m²
Gebouwgebonden buitenruimte 20 m²
Inhoud 320 m³
Bouw
Soort appartement
Soort appartement bovenwoning
Soort bouw bestaande bouw
Bouwjaar 1925
Bouwperiode 1906-1930
Soort dak plat dak
Indeling
Aantal woonlagen 2
Gelegen op woonlaag 2
Badkamervoorzieningen toilet, douche, wastafel
Aantal kamers 4
Aantal slaapkamers 3
Aantal badkamers 1
Voorzieningen tv kabel, rookkanaal
Buitenruimte
Ligging aan rustige weg
Energie
Energielabel E
Verwarming c.v.-ketel
Warm water c.v.-ketel
C.V.-ketel c.v.-ketel (combiketel) uit 2020 in eigendom

Afbeeldingen

Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding