The best of the best. Op de zuidwesthoek van de 43e en hoogste verdieping van de prestigieuze nieuwbouwtoren POST aan de iconische Coolsingel in Rotterdam, bevindt zich een woonervaring die zijn gelijke niet kent. Dit adembenemende Super Penthouse met een plafondhoogte van maar liefst 3,75 meter (!) biedt een ongeëvenaarde grandeur en panoramische vergezichten over de bruisende wereldstad Rotterdam.
Een unieke creatie van de internationaal geroemde architect Eran Chen van ODA Architecture uit New York – een meesterwerk van verfijning, innovatie en tijdloze elegantie.
HIGHLIGHTS
+ bouw is gestart
+ energielabel A, ondermeer WKO installatie, vloerverwarming- en koeling
+ extra hoge plafonds
+ diverse internationale architectuurprijzen gewonnen
+ spectaculair zicht over wereldstad Rotterdam
+ toparchitect Eran Chen van ODA Architecture uit New York
+ project POST is een combinatie van vijf sterren hotel, spectaculaire appartementen, hoogwaardige horeca en gevarieerde retail
+ de allermooiste centrale entree: de oude hal van het voormalige Postkantoor (zie artist impressions)
+ optioneel faciliteiten van het vijf sterren hotel dat deel uitmaakt van POST
LOCATIE
POST is veel meer dan alleen een woonlocatie. Het is een dynamisch en elegant stedelijk toevluchtsoord, een samensmelting van historie en moderniteit. Met een luxe vijfsterrenhotel, hoogwaardige gastronomie en exclusieve retail vormt dit project een levendig middelpunt op de vernieuwde Coolsingel. De toren rijst op uit het historische postkantoor en is een eerbetoon aan het architectonische erfgoed van de stad, terwijl het een spectaculaire nieuwe dimensie toevoegt aan de Rotterdamse skyline.
Een Impressie
BEGANE GROND
Een majestueuze entree in de monumentale hal van het voormalige Postkantoor
43E VERDIEPING – HET SUPER PENTHOUSE
Royale entree die leidt naar de imposante woonvertrekken
Living van ca. 80 m², met veel natuurlijk licht en een fenomenaal uitzicht over de bruisende stad Rotterdam
Open keuken
Drie riante slaapkamers, waaronder een spectaculaire Master Bedroom met walk-in-closet
Drie badkamers
Werkkamer annex slaapkamer (4)
Terrassen van in totaal ca. 65 m², waar u zich letterlijk op het dak van de wereld waant
PARKEREN
Twee optionele stallingsplaatsen
EEN UITZONDERLIJKE KANS
Dit is niet zomaar een penthouse – dit is een statement. Een icoon van moderne luxe en verfijning, waar architectuur, comfort en exclusiviteit samenkomen op een ongekende hoogte.
Bezichtigen is uiteraard niet mogelijk, aangezien project POST nog in aanbouw is. Maar we nodigen u graag uit voor een exclusieve kennismaking bij ons op kantoor, waar we u alle details en mogelijkheden van dit bijzondere Super Penthouse kunnen toelichten.
DISCLAIMER
Alle informatie waaronder doch niet uitsluitend maatvoering heeft nadrukkelijk een indicatief karakter; er kunnen geen rechten aan worden ontleend. Verrekening wegens over- of ondermaat is uitgesloten. Aanbieding vrijblijvend, oplevering in overleg. Het schriftelijkheidsvereiste wordt van toepassing verklaard.
ENTHOUSIAST GEWORDEN?
Dat kunnen wij ons goed voorstellen. Bel of mail ons om een afspraak op ons kantoor te maken, waarbij wij u alle ins-and-outs kunnen vertellen over dit Super Penthouse.
Bezichtigen is uiteraard niet mogelijk, project POST is nog in aanbouw maar u bent op afspraak van harte welkom op ons kantoor.
Kenmerken
Overdracht
Vraagprijs€ 2.650.000,- k.k.
Statusbeschikbaar
Aangeboden sinds16 april 2025
Aanvaardingin overleg
Oppervlakten en inhoud
perceeloppervlakte1 m²
Woonoppervlakte212 m²
Overige inpandige ruimte1 m²
Externe bergruimte1 m²
Inhoud800 m³
Bouw
Soortappartement
Soort appartementpenthouse
Soort bouwbestaande bouw
Bouwjaar2022
Indeling
Aantal woonlagen1
Gelegen op woonlaag43
Badkamervoorzieningen
Aantal kamers6
Aantal slaapkamers4
Aantal badkamers3
Voorzieningenlift
Garage
Soort garageparkeerkelder
Capaciteit garage2
Buitenruimte
Liggingin centrum, in centrum, vrij uitzicht
Energie
Isolatiedakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, volledig geïsoleerd, dubbel glas