Sinds 1 januari 2025 vormen VBO en VastgoedPro samen Vastgoed Nederland. Binnenkort zichtbaar op onze website.
beschikbaar

Natersweg 1A

3082VA Rotterdam

€ 239.000,- k.k.
Type woning Benedenwoning
Woonoppervlakte 51 m2
Aantal kamers 2
Aangeboden sinds 25 maart 2025

Omschrijving

TOPPER! GEWELDIGE BENEDENWONING MET EIGEN TUIN OM DE HOEK VAN DE BOERGOENSEVLIET! In een gewilde straat van de hippe wijk Oud Charlois vind je deze uitstekend onderhouden woning, voorzien van Energielabel C, met de heerlijke lichte woonkamer gesitueerd aan de voorzijde. De achtertuin is voor de liefhebber een aantrekkelijke optie en er is naast de woonkamer een goed uitgeruste keuken met apparatuur en een verzorgde badkamer, terwijl de ruime slaapkamer aan de achterzijde gelegen is. 

De wijk Oud Charlois is erg populair! In de luwte van het drukke stadsleven kom je helemaal tot rust in dit deel van de stad, grenzend aan het Zuiderpark. In de directe woonomgeving vind je verder veel gezelligheid en tal van handige voorzieningen: openbaar vervoer, winkels en uitvalswegen richting de rijkswegen. Bovendien ben je met de fiets in een mum van tijd op tal van belangrijkste locaties in de stad. 

Graag laten we jou deze verzorgde woning zien. Welkom voor een vrijblijvende bezichtiging!

Indeling:
* Woningentree met het tochtportaal; de gang met met plaats van de meterkast.
* Fraaie badkamer met de toilet-opstelling, een douchecabine, fonteintje, mechanische ventilatie en licht betegeld. 
* Sfeervolle woonkamer aan de straatzijde met laminaatvloer, sierpleister op de wanden, gipsplafond, vaste kast en de deur naar de slaapkamer.
* Slaapkamer met laminaatvloer, kastenwand en opstelplaats van de wasmachine.
* Verzorgde keuken aan de tuinzijde met een lichte keukenopstelling, welke beschikt over diverse apparatuur: inductiekookplaat, afzuigkap, koel-vriescombinatie en opstelling van de combiketel. Bijzonder is de sfeerverlichting en zijn de diverse voorzieningen van glas zoals de schuifdeur en het werkblad. 
* Heerlijke achtertuin met buitenkraan, gelegen op het noorden en toegang via het afgesloten achterpad. Er is een eigen schuur beschikbaar in het pad. 

Algemeen: 

* Eigen grond.
* Energielabel C, geldig tot 26 juni 2034.
* De wijk Oud-Charlois valt onder de opkoopbescherming. Dit houdt in dat een belegger de woning niet kan kopen voor de verhuur, al gelden er uitzonderingen zoals de verhuur aan een kind. Kijk voor meer informatie op de website van de gemeente Rotterdam.
* De VvE is zeer actief (de recente renovaties zijn uitgevoerd in opdracht van de VvE)!
* De woning is geheel voorzien van isolerende beglazing (HR++) in kunststof raamkozijnen (2022).
* Centrale verwarming en warmwatervoorziening middels combiketel (Remeha, 2008).
* De kozijnen en het dak zijn in 2022 grondig gerenoveerd, inclusief het vervangen van de schoorstenen, goten en het pannendak.
* De woning beschikt over glasvezel-aansluiting. 
* Voor een indicatie van de maatvoering verwijzen wij naar de plattegrond.
* Gezien het bouwjaar van de woning wordt er in de koopovereenkomst een ouderdomsclausule opgenomen.

Gebruiksoppervlakten en inhoud:

* Wonen ca. 51 m²
* Externe bergruimte ca. 3 m²
* Inhoud ca. 172 m³

Bijdrage V.v.E.        : € 100,55 per maand  
Bouwjaar woning    : 1955
Oplevering             : In onderling overleg!

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht
Vraagprijs
€ 239.000,- k.k.
Status
beschikbaar
Aangeboden sinds
25 maart 2025
Aanvaarding
in overleg
Bijdrage VVE
€ 100.00
Bouw
Soort
appartement
Soort appartement
benedenwoning
Soort bouw
bestaande bouw
Bouwjaar
1955
Soort dak
samengesteld dak
Indeling
Aantal woonlagen
1
Gelegen op woonlaag
1
Badkamervoorzieningen
Aantal kamers
2
Aantal slaapkamers
1
Aantal badkamers
1
Voorzieningen
mechanische ventilatie, tv kabel
Oppervlakten en inhoud
Woonoppervlakte
51 m²
Externe bergruimte
3 m²
Inhoud
172 m³
Bergruimte
Soort
vrijstaand hout
Voorzieningen
voorzien van elektra
Buitenruimte
Ligging
aan rustige weg, in woonwijk, beschutte ligging
Achtertuin
16 m² (774 m diep en 210 m breed)
Ligging achtertuin
noord
Energie
Energielabel
C
Isolatie
dubbel glas
Verwarming
c.v.-ketel
Warm water
c.v.-ketel
C.V.-ketel
c.v.-ketel (combiketel) uit 2008 in eigendom
Parkeergelegenheid
Soort parkeergelegenheid
betaald parkeren, parkeervergunningen

Locatie

Plattegronden

Financiering

Droomhuis gevonden?

We gaan berekenen hoe u uw huis het beste kunt financieren. Dit is afhankelijk van uw inkomen, vermogen, en natuurlijk de woning die u wilt kopen.

Verkoopmakelaar

Zuidstad Makelaars Strevelsweg 639
3083LR Rotterdam