Vereniging voor makelaars en taxateurs QR code
Ramlehweg 35A
Ramlehweg 35A Ramlehweg 35A Ramlehweg 35A Ramlehweg 35A

Ramlehweg 35A

Rotterdam 3061JW

Verkoopmakelaar

vandeVijver Makelaardij De Graeffstraat 18C
Rotterdam 3039XD
  • 010-2037947
  • info@vandevijvermakelaardij.nl
  • www.vandevijvermakelaardij.nl
Type woning Bovenwoning
Woonoppervlakte 116 m2
Aantal kamers 5
Aangeboden sinds 12 maart 2025

Omschrijving

Ruime en sfeervolle 5-kamer dubbele bovenwoning van 116 m2, gelegen op een steenworp afstand van de Kralingse Plas en het Kralingse Bos. Het appartement beschikt o.a. over een lichte woonkamer, dichte keuken, 4 slaapkamers en een maar liefst drie heerlijke balkons. De locatie is perfect aangezien alle voorzieningen in de nabije omgeving zijn gelegen. Zowel het stadse leven als de rust en bosrijke omgeving zijn binnen handbereik. De Kralingse Plas en het Kralingse Bos met alle recreatieve mogelijkheden en voorzieningen liggen om de hoek, maar ook het stadscentrum is binnen ca. vijf fietsminuten te bereiken. Hier vind je alle dagelijkse voorzieningen als supermarkten, scholen, sportverenigingen, openbaar vervoer (bus, tram en metro) te vinden. De uitvalswegen (A20/A16) zijn uitstekend bereikbaar. Mooie straten zoals bijvoorbeeld de Lusthofstraat en de Oudedijk zijn tevens op loopafstand.

Indeling

Begane grond:
Open portiek met trapopgang naar de 2e verdieping.

2e verdieping:
Hal/entree met toilet, trapkast met meterkast en toegang tot de woonkamer. De woonkamer is een doorzonkamer, waardoor deze heerlijk licht is door de ramen aan de beide zijden. De woonkamer is voorzien van een authentieke houtkachel, waardoor er een warme sfeer ontstaat. Aan de achterzijde van de woonkamer is het balkon te bereiken door de openslaande deuren. Middels de overloop is de keuken te bereiken, deze is tevens gelegen aan de achterzijde van de woning. De keuken beschikt over diverse inbouwapparatuur zoals een 5-pits gasfornuis, oven, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en vriezer. Vanuit de keuken is er toegang tot het balkon, gelegen op het westen. Hier kun je heerlijk genieten van de middag en avondzon. Aan de voorzijde van de woning ligt de eerste slaapkamer, die momenteel fungeert als werkkamer.

3e verdieping:
Vanaf de overloop op de 2e verdieping is er toegang tot de diverse kamers waarvan 2 slaapkamers en de badkamer. De overloop is voorzien van daglicht door het prachtige glas-in-lood dakraam boven de trap. De masterbedroom is gelegen aan de achterzijde van de woning. Deze kamer beschikt over genoeg ruimte voor een riant bed en kledingkast. De 2e slaapkamer is tevens ook van ruim formaat en bevindt zich voorzijde. Het is een heerlijke lichte kamer, mede door de mooie lichtinval. Ook is er nog een 3e, kleinere, slaapkamer. De badkamer is voorzien van een regendouche met nissen waardoor het een luxe uittaling krijgt, een toilet en wastafel met meubel. Middels zowel de master bedroom, als de badkamer is het ruime terras te bereiken. Vanaf hier heb je een heerlijk vrij uitzicht en kun je een groot gedeelte van de dag van de zon genieten.

Bijzonderheden:
-Bouwjaar 1938
-Gelegen op eigen grond
-Energielabel D
-2 zonnige balkons op het westen
-Op een steenworp afstand van de Kralingse Plas en het Kralingse Bos
-Actieve VvE, bijdrage ca. € 116,12 per maand
-Verwarming en warm water door middel van een CV-ketel, bouwjaar 2023
-Gezien het bouwjaar zullen er in de koopovereenkomst een ouderdoms- en een funderingsclausule worden opgenomen

Wil je als eerste op de hoogte zijn van ons aanbod?
Volg ons op Instagram @vandevijver_makelaardij of TikTok @vandevijvermakelaardij

Oplevering:
-In overleg

vandeVijver Makelaardij behartigt de belangen van de verkopende partij, schakel uw eigen aankoopmakelaar in.

Bovenstaande presentatie is niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod, er kunnen geen rechten of verplichtingen aan worden ontleend.

Kenmerken

Overdracht
Vraagprijs € 550.000,- k.k.
Status onder bod
Aangeboden sinds 12 maart 2025
Aanvaarding in overleg
Bijdrage VVE € 116.00
Bouw
Soort appartement
Soort appartement bovenwoning
Soort bouw bestaande bouw
Bouwjaar 1938
Soort dak plat dak
Indeling
Aantal woonlagen 2
Gelegen op woonlaag 2
Badkamervoorzieningen
Aantal kamers 5
Aantal slaapkamers 4
Aantal badkamers 1
Voorzieningen mechanische ventilatie, dakraam, tv kabel, glasvezel kabel
Oppervlakten en inhoud
Woonoppervlakte 116 m²
Gebouwgebonden buitenruimte 24 m²
Inhoud 386 m³
Buitenruimte
Ligging aan rustige weg, in woonwijk
Energie
Energielabel D
Isolatie gedeeltelijk dubbel glas
Verwarming c.v.-ketel
Warm water c.v.-ketel
C.V.-ketel Remeha (combiketel) uit 2023 in eigendom
Parkeergelegenheid
Soort parkeergelegenheid openbaar parkeren, betaald parkeren

Afbeeldingen

Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding