Van Akker Makelaars
Boulevard de Wielingen 32
Cadzand 4506JJ
0117-391433
info@vanakker.com
www.vanakker.com
Type woningEengezinswoning
Woonoppervlakte78 m2
Aantal kamers0
Aangeboden sinds16 april 2025
Omschrijving
Ligging:
Vrijstaande woning met prachtige grote tuin met maar liefst 3 terrassen, de tuin is voornamelijk gelegen op het zuiden en het westen. Hier kunt u echt genieten van de rust.
Retranchement
In Retranchement op de grens met België is er een mix van zowel vaste bewoners als ook tweede woningeigenaren. In de nabijheid van de Wallen van Retranchement en natuurgebied Het Zwin waar het mooi wandelen en fietsen is. Tevens binnen 10 minuten rijden van Sluis en Knokke (B) en op nog geen 30 min van Brugge (B). Ook bent u met de fiets zo op het strand van Cadzand wat slechts op 2 km ligt.
Indeling:
Via de entree komt u in de ruime hal met ruimte voor de garderobe. Vanuit de hal is er toegang tot de badkamer, de op de begane grond gelegen slaapkamer, de keuken en de woonkamer. De badkamer is voorzien van douche, wastafel, toilet en wasmachine-aansluiting. Bij binnenkomst in de woonkamer valt direct het vele licht op wat naar binnen schijnt door de grote ramen. De woonkamer heeft en tuindeur naar het terras en de tuin aan de achterzijde.
De aan de voorkant van de woning gelegen keuken is eveneens erg licht door het grote raam met uitzicht op de dorpsstraat. De keuken is voorzien van een aanrecht met boven- en onder kasten en een 2e aanrecht gedeelte met spoelbak. Er is een losse oven met 4-pits gaskookplaat en een koelkast met vriesvak. Er is één slaapkamer op de begane grond (12m2) met een raam met zicht op de achtertuin.
Via de trap in de hal komt u op de eerste etage. Hier bevindt zich een grote open ruimte met slaapgelegenheid (tweepersoonsbed en eenpersoonsbed), een kleine zithoek met televisie en er staat een bureau aan het raam met zicht op de achtertuin.
Tevens is er nog een aparte slaapkamer en een ruimte met wastafel en 2e toilet.
Tuin
Ruime tuin voornamelijk aan de zij- en achterzijde van de woning. Er is een windbeschut terras direct achter de woning zodat u al vroeg in het jaar buiten kunt zitten. Er zijn in de tuin nog 2 extra terrassen en door de ligging op het zuiden en westen kunt u er heel de dag heerlijk genieten van de zon. Er is parkeergelegenheid direct voor de woning. Het is ook mogelijk om op eigen terrein parkeerplaatsen aan te leggen.
Berging (12,3 m2):
Aangebouwde stenen berging (4,25 x 2,90) voorzien van verlichting en elektra.
Extra’s:
- badkamer en slaapkamer op de begane grond
- warm water en verwarming middels Nefit Topline HRC 2008
- gasgeiser in de keuken
- volledig voorzien van dubbele beglazing
- gedeeltelijk houten kozijnen en gedeeltelijk kunststof
- windbeschutte tuin op het zuiden en westen
- 3 terrassen
- buitenverlichting
- stenen berging (12,3 m2)
- parkeergelegenheid direct voor de deur