Sinds 1 januari 2025 vormen VBO en VastgoedPro samen Vastgoed Nederland. Binnenkort zichtbaar op onze website.
nieuw beschikbaar

Suisendijk 14 76

3255LS Oude-Tonge

€ 284.000,- k.k.
Type woning Eengezinswoning
Woonoppervlakte 83 m2
Aantal kamers 0
Aangeboden sinds 16 april 2025

Omschrijving

Deze waterwoning is nu te koop en biedt een ideale kans voor de echte liefhebber van het water en de natuur! De woning is precies wat u zoekt om direct te gaan genieten en te ontspannen. Uw eigen boot meert u aan uw eigen aanlegkade en in de ruime tuin op het zuidwesten kunt u genieten van de ondergaande zon. De kans bestaat zelfs dat u de schuwe, maar prachtige ijsvogel kunt spotten! De woning ligt aan de rand van het dorp op Marinapark Oude-Tonge met een waterrijke omgeving maar toch op loopafstand van het dorp, winkels en restaurants.

Een korte samenvatting van de woning:
- Recreatiewoning op een ruim perceel van 217 m2 eigen grond.
- U heeft de beschikking over 2 privé parkeerplaatsen voor de deur, aan de voorzijde is er een stroomaansluitpunt.
- Het woonvertrek is (anders dan bij soortgelijke woningen) gelegen op de begane grond en gericht op de tuin (via schuifpui bereikbaar) en het water met vrij uitzicht.
- De lichte keuken met hoekopstelling heeft alle gebruikelijke inbouwapparatuur waaronder een koelkast, vaatwasser, gaskookplaat, afzuigkap en combi-oven. Via de deur kunt u via de zijkant naar de tuin.
- In totaal zijn er 3 slaapkamers waarvan 1 slaapkamer op de begane grond; op de verdieping zijn er 2 slaapkamers waarvan er 1 met schuifpui naar het balkon.
- Op de verdieping is er een badkamer met infraroodsauna, 2 wastafels met spiegel en designradiator.
- Er zijn 2 toiletten, 1 op de begane grond en 1 op de verdieping.
- De verdieping is voorzien van elektrisch bedienbare rolluiken.
- De ruime tuin biedt veel mogelijkheden: via een afsluitbare tuindeur heeft u toegang naar het water en uw boot. De aanlegplaats biedt ruimte voor boten tot circa 6 meter of langer als er haaks wordt afgemeerd (op aanvraag, in overleg met VvE). U kunt gebruik maken van walstroom om apparaten of accu's op de boot op te laden.
- Op het dak liggen 18 zonnepanelen, de woning heeft energielabel A!
- De woning mag worden verhuurd (eventueel mogelijk via het park), maar verhuur is geen verplichting.
- De woning kan eventueel met inventaris worden geleverd.
- De VvE kosten bedragen 900 euro per jaar.

Uw vakantie kan hier echt gaan beginnen. In de buurt zijn diverse strandjes, natuurgebieden, fietsroutes en prachtige uitkijkpunten te vinden. Ieder stukje is uniek, omdat het een bijzondere omgeving is: drie soorten wateren komen bij elkaar: zout (Nationaal Park Oosterschelde), brak (Het Grevelingenmeer) en het zoete water (Krammer Volkerak).

Voor meer informatie en/of een bezichtiging van deze recreatiewoning kunt u contact opnemen met ons kantoor.

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht
Vraagprijs
€ 284.000,- k.k.
Status
beschikbaar
Aangeboden sinds
16 april 2025
Aanvaarding
in overleg
Oppervlakten en inhoud
perceeloppervlakte
217 m²
Woonoppervlakte
83 m²
Overige inpandige ruimte
1 m²
Externe bergruimte
1 m²
Inhoud
260 m³
Bouw
Soort
woonhuis
Soort woonhuis
eengezinswoning
Type woonhuis
tussenwoning
Soort bouw
bestaande bouw
Bouwjaar
2006
Soort dak
lessenaardak
Buitenruimte
Ligging
vrij uitzicht, aan water, aan water
Ligging achtertuin, voortuin
west
Energie
Isolatie
dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, dubbel glas
Verwarming
c.v.-ketel

Locatie

Financiering

Droomhuis gevonden?

We gaan berekenen hoe u uw huis het beste kunt financieren. Dit is afhankelijk van uw inkomen, vermogen, en natuurlijk de woning die u wilt kopen.