Op een heerlijk rustig plekje in het groene recreatiepark Horrelshoogte in Ouddorp staat deze sfeervolle vrijstaande recreatiewoning. De woning is in 2020/2021 flink onder handen genomen: vergroot én voorzien van een extra verdieping, waardoor er verrassend veel ruimte is ontstaan. Perfect voor wie op zoek is naar rust, comfort én nabijheid van zee en natuur.
Binnen stap je in een lichte en open leefruimte met een gezellige zithoek en een moderne open keuken. De grote raampartijen en openslaande deuren zorgen voor een fijne verbinding met buiten. De vloerverwarming in de woonkamer, keuken en deels in de slaapkamer op de begane grond zorgt voor extra comfort, ook op koudere dagen. De kunststof kozijnen maken het geheel onderhoudsvriendelijk. Op de begane grond bevindt zich een slaapkamer, een moderne badkamer met inloopdouche en toilet en een praktische entree met opbergruimte. Boven zijn nog twee ruime slaapkamers en een tweede badkamer. De woning is stijlvol afgewerkt en met zorg onderhouden.
De woning wordt omringd door een royale, groene tuin met meerdere gezellige zitplekken, een stijlvolle overkapping en twee bergingen, waaronder een vrijstaande metalen schuur. Hier geniet je van rust, privacy en de vrijheid van het buitenleven. Park Horrelshoogte is een kleinschalig recreatiepark aan de rand van het gezellige Ouddorp. Op korte afstand vind je de brede zandstranden, duinen en het sfeervolle dorpscentrum. Of je nu houdt van wandelen, fietsen, watersport of gewoon ontspannen – hier kom je helemaal tot rust.
Bijzonderheden
- Gelegen op erfpachtgrond, contract loopt tot eind 2045
- Erfpachtkosten ca. € 1.740,46
- Huisvuil € 180,- per jaar
- De woning wordt niet verhuurd
Ben je op zoek naar een comfortabele recreatiewoning op een unieke plek aan de kust? Dan is Horrelshoogte 48 absoluut de moeite waard.