Vereniging voor makelaars en taxateurs QR code
Julianaweg 66
Julianaweg 66 Julianaweg 66 Julianaweg 66 Julianaweg 66

Julianaweg 66

Melissant 3248AN

Verkoopmakelaar

Bezuijen Vastgoed Bemiddeling B.V. Hofdijksweg 29
Ouddorp 3253KC
  • 0187-684868
  • info@bezuijenbemiddeling.nl
  • www.bezuijenbemiddeling.nl
Type woning Eengezinswoning
Woonoppervlakte 128 m2
Aantal kamers 4
Aangeboden sinds 16 april 2025

Omschrijving

Ruime goed onderhouden woning op 527 m2 eigen grond met multifunctionele indeling, vernieuwde keuken en royale garage gelegen aan de Julianaweg 66 te Melissant. De woning beschikt over een royale woonkamer, vernieuwde keuken, praktische bijkeuken, multifunctionele ruimte op de begane grond met aangrenzende badkamer en kitchenette, twee slaapkamers op de verdieping en een moderne badkamer. Daarnaast beschikt de woning over een ruime vrijstaande garage (Julianaweg 68A) met o.a. één hoge elektrische garagedeur.

Indeling
Via de entreehal is er toegang tot een aanbouw, momenteel ingericht als hobbyruimte. Deze ruimte heeft aangrenzend een kitchenette en badkamer met douche en toilet en elektrische vloerverwarming.

De open keuken staat in directe verbinding met de woonkamer en vormt hiermee het hart van de woning. Deze moderne keuken is recent vernieuwd en uitgevoerd in een neutrale kleurstelling met een praktische indeling. Je bent hier voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, vriezer, vaatwasser en een magnetron. Het keukenblad biedt voldoende werkruimte en dankzij de open opstelling blijft het contact met de woonkamer behouden – ideaal voor wie graag kookt én gezelschap om zich heen heeft. De woning beschikt over een waterontharder, wat bijdraagt aan het dagelijks comfort.

De eerste verdieping beschikt over twee slaapkamers, beide gelegen aan de voorzijde van de woning. Eén van de slaapkamers biedt toegang tot een aangenaam dakterras, een heerlijke plek om in alle rust van de zon te genieten. De royale badkamer aan de achterzijde is compleet uitgerust met een inloopdouche, twee wastafels, een tweede toilet en een designradiator.

Bij de woning hoort een separate, ruime garage, huisnummer 68A. Deze garage is bijzonder functioneel en beschikt over meerdere toegangen, waaronder een elektrische garagedeur met verhoogde inrijhoogte, geschikt voor het stallen van een camper of een hoge bestelwagen. Daarnaast is er een praktische loopdeur voor dagelijkse toegang en een extra roldeur, wat het gebruiksgemak vergroot. Dankzij de royale afmetingen en de diverse deuren is deze garage uitermate geschikt voor uiteenlopende doeleinden, zoals stalling van voertuigen, opslag van materialen of het uitvoeren van (hobby)werkzaamheden. Een waardevolle toevoeging aan het geheel, zeker voor wie extra ruimte zoekt.

Bijzonderheden

- Multifunctionele ruimte op de begane grond met eigen kitchenette en badkamer
- Vernieuwde keuken met diverse inbouwapparatuur
- Rolluiken aan de buitenzijde aanwezig
- Ruime bijkeuken met witgoedaansluiting en bergkasten
- Twee volwaardige slaapkamers en een complete badkamer op de verdieping
- Vrijstaande garage (68A) met meerdere toegangen en verhoogde inrijhoogte
- Parkeergelegenheid op eigen terrein

Een woning met ruimte, mogelijkheden én uitstekende voorzieningen, ideaal voor wie comfortabel wil wonen en werken aan huis of extra bergruimte nodig heeft. Neem contact met ons op voor een bezichtiging.

Kenmerken

Overdracht
Vraagprijs € 450.000,- k.k.
Status beschikbaar
Aangeboden sinds 16 april 2025
Aanvaarding in overleg
Oppervlakten en inhoud
perceeloppervlakte 527 m²
Woonoppervlakte 128 m²
Externe bergruimte 69 m²
Gebouwgebonden buitenruimte 18 m²
Inhoud 454 m³
Bouw
Soort woonhuis
Soort woonhuis eengezinswoning
Type woonhuis halfvrijstaande woning
Soort bouw bestaande bouw
Bouwjaar 1925
Soort dak zadeldak
Indeling
Badkamervoorzieningen
Aantal kamers 4
Aantal slaapkamers 2
Aantal badkamers 2
Aantal woonlagen 2
Garage
Soort garage vrijstaand steen
Voorzieningen met elektrische deur
Capaciteit garage 2
Energie
Energielabel C
Isolatie dubbel glas
Verwarming c.v.-ketel, vloerverwarming gedeeltelijk
Warm water c.v.-ketel
C.V.-ketel Intergas CW4 (combiketel) uit 2025 in eigendom

Afbeeldingen

Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding Afbeelding