Middelstegracht 1J
2312TR Leiden
€ 525.000,- k.k.2312TR Leiden
€ 525.000,- k.k.Midden in het bruisende centrum van Leiden, op de bovenste verdieping van een kleinschalig en modern appartementencomplex, ligt dit royale 3-kamer penthouse van ca. 82 m². Met twee slaapkamers, een zee aan lichtinval en als absolute eyecatcher: een riant privé dakterras, is dit een unieke kans voor wie wil genieten van stadse dynamiek én buitenruimte. Leiden is een prachtige stad met voor iedereen wat wils, dankzij het diverse aanbod aan sfeervolle winkels en gezellige horecagelegenheden. Daarnaast gunstig gelegen ten opzichte van het openbaar vervoer, met bushaltes om de hoek, snelle toegang tot uitvalswegen richting Den Haag en Amsterdam, en het centraal station op fietsafstand.
Indeling
Begane grond:
Binnenkomst via de centrale hal met bellentableau en brievenbussen met toegang tot de bergingen.
Derde verdieping:
Via het trappenhuis bereik je de derde en tevens bovenste verdieping, waar dit schitterende appartement zich bevindt. Bij binnenkomst tref je een praktische entree met bergruimte en een vernieuwde groepenkast (9 groepen en 2x ALS). De royale woonkamer wordt overspoeld met natuurlijk licht dankzij de grote raampartijen en biedt een prachtig, vrij uitzicht over de levendige straat.
Een van de absolute hoogtepunten is het riante dakterras op het zuiden, waar je de hele dag door van de zon kunt genieten. Vanaf hier heb je een adembenemend uitzicht op de imposante Hooglandse Kerk, wat zorgt voor een unieke en bijna schilderachtige sfeer. De luxe open keuken (2020) is een stijlvolle blikvanger en van alle gemakken voorzien: een combi-oven, koelkast, vriezer, vaatwasser, afzuigkap, inductiekookplaat en een Quooker. Dit appartement biedt een perfecte combinatie van comfort, charme en een ongeëvenaarde locatie in het hart van Leiden!
De hoofdslaapkamer is rustig gelegen aan de zijkant van het complex. De tweede slaapkamer ligt er direct naast en is ideaal te gebruiken als werk-, logeer- of kinderkamer. De moderne badkamer is stijlvol afgewerkt en voorzien van een inloopdouche, een wastafelmeubel en een toilet. Daarnaast beschikt het appartement over een aparte wasruimte met aansluitingen voor de wasmachine en de eigen CV-ketel (Intergas 2022), evenals mechanische ventilatie voor optimaal comfort. Verder is er een separaat modern toilet met hangend closet en fontein, wat zorgt voor extra gemak in de woning. Op de begane grond bevindt zich een praktische berging, perfect voor het opbergen van fietsen en extra spullen.
Bijzonderheden
- Unieke locatie in hartje Leiden
- Recent gemoderniseerd
- Moderne badkamer en luxe keuken
- Energielabel B
- Riant dakterras op het zuiden (82m2)
- Privé berging in de onderbouw
- Schilderwerk buitenzijde wordt gedaan voor oplevering
- Mogelijkheden tot creëren extra woonruimte
- VvE bijdrage van €189,- p/m (actieve VvE)
- Op de bovenste verdieping gelegen
- Oplevering vanaf 18 augustus
We gaan berekenen hoe u uw huis het beste kunt financieren. Dit is afhankelijk van uw inkomen, vermogen, en natuurlijk de woning die u wilt kopen.